Режим роботи магазину:
ПН - СБ: з 9:00 до 20:00
Замовлення через сайт
(кошик) приймаються
цілодобово

Ви заслуговуєте на найкращий камін. Ми їх створюємо.

Каміни Brunner це досконалість, народжена пристрастю

Лише через один рік після закінчення Другої світової війни слюсар Мартін Бруннер разом з братом заснували "STOVE FACTORY BRUNNER EGGENFELDEN". Вони поставили собі за мету створювати якісну та довговічну продукцію.

"Ökonomieherd" це перша кухонна плита, що дозволила власнику готувати гарні страви, а також обігрівати приміщення за допомогою водяного контуру. Циркуляція води в системі відбувалась без циркуляційного насосу виключно за рахунок різниці в густині води по декількох дюймових трубах. Оскільки для цього не потрібно було жодної електричної енергії, опалення працювало навіть у разі відключення електроенергії. Тоді народився дивіз BRUNNER motto "heating the Bavarian way" BRUNNER "Нагрівання баварського шляху".  

Перевага заздалегідь: іновації від Brunner

Вже з 1979 року Син Ульріх Бруннер розпочав виробництво обігрівальних плит. Численні винаходи та іновації в будівництві печей та камінів є основними ознаками Brunner.
Brunner був першим виробником печей що працювали без рушту HBO. Далі був перший димохід з збільшеною площею для теплопередачі, перша пічка з великою чавунною плитою на дверях. Перший електронний контроль пічки (EOS / EAS), який автоматично контролював згоряння. Brunner був першим, хто розробив систему опалення, яка розумно поєднала енергетичні потоки від сонця, води та деревени, і так званий (USA) контроль безпеки, що дозволяє користувачеві одночасно керувати каміном та вентиляційними системами.

Рух без дзеркал заднього огляду

Фактор, який не варто недооцінювати для успішної історії компанії Brunner - свідомий, сміливий рух вперед незважаючи на ризик. Ми в компанії це називаємо "водіння без заднього дзеркала", з поглядом на поставлену ціль а не на минуле. Тому для нас є важливо зрозуміти, як розвивається суспільство і, які потреби людей в ньому виникають, щоб задовільняти їх. Як наслідок, ми в Brunner почали виготовляти каміни та котли на пелетах, іноваційні теплові насоси

Сімейний бізнес у третьому поколінні

Хубертус Бруннер представляє третє покоління генеральних директорів BRUNNER, які перебувають на вершині сімейного бізнесу. Він дуже пишається компанією, завдяки її здатності постійно впроваджувати інновації в галузь. Разом з майстрами по всій Європі, BRUNNER постійно працює над новим та захоплюючим, щоб покращити життя своїх клієнтів. І в майбутньому нічого не зміниться. Тому що, як і його дід та батько Губертус Бруннер також має особливу пристрасть: любов до дров’яного вогню.

100% Зроблено в Німеччині
100% Зроблено в Німеччині
Компанія BRUNNER має більш ніж 70-річну історію - створення камінів
Три континенти

38 країн, 2500 дилерів, 716 000 - реалізованих проектів

Практично по-життєва) <a href="http://productregistration.brunner.eu/Content/Pdf/Guarantee-en.pdf" target="_blank">гарантія ➫</a>
Практично по-життєва) гарантія ➫

Карта партнерів Brunner в Україні