FAQ

 • ЯК ОПТИМАЛЬНО ЗБЕРІГАТИ ДРОВА?

  ЯК ОПТИМАЛЬНО ЗБЕРІГАТИ ДРОВА?


  1. Зберігайте дрова на сонячних, добре провітрюваних ділянках (південна та західна сторони будинку).
  2. Створіть суху поверхню (піддони або колоди).
  3. Зберігайте дрова не менше 15 см від підлоги.
  4. Покладений у хрестовий стек, дрова особливо швидко висихають.
  5. Після літнього періоду сушіння негайно накрийте свої дрова дощовим покриттям, наприклад, брезентом.
  6. Якщо ви зберігаєте дрова під розширеним дахом, стіною будинку чи повітряною дерев’яною хатиною, залиште принаймні 10 см відстані між деревиною та стіною будівлі для вентиляції.
  7. По можливості зберігайте щоденну витрату палива в приміщенні, що обігрівається.


  Звернути увагу:

  За шість-дванадцять місяців ваші дрова - як показано на малюнку - можуть бути висушені природним шляхом до вологості деревини приблизно від 18 до 22 відсотків.
  Це означає, що ваш щорічний запас вологих дров можна складати навесні та спалювати з низькими викидами в наступний опалювальний сезон. Якщо ви хочете отримати додаткову інформацію з цієї теми, зверніться до Інституту технологій дров http://www.ibt-kraemer.de .

 • ЯКА ГАРАНТІЯ У МОГО КАМІНУ?

  Гарантійний термін каміну обчислюється з дня його продажу і становить 10 років. Він зазвичай вказаний в експлуатаційному документі на товар гарантійному талоні, технічному паспорті, етикетці. Зареєструвати камін в режимі онлайн на produktregistrierung.brunner.de

 • Чи здійснюєте Ви доставку до квартири і підйом на поверх?

  Так, ми доставємо та встановимо каміни в тому місці де Вам потрібно!

        

 • ЯКУ ДЕРЕВИНУ Я МОЖУ СПАЛИТИ?

  Для спалювання в окремих камінах придатні тільки натуральні поліна, в тому числі з корою. Деревина повинна зберігатися доти, доки вологість не сягне 20%. Покриту лаком чи оброблену деревину неможна використовувати.

 • ЧИ МОЖНА СПАЛЮВАТИ ВУГІЛЬНІ ЧИ ДЕРЕВ’ЯНІ БРИКЕТИ?

  Каміни та печі Brunner ідеально підходить для спалювання деревини, але не для вугілля. Вугілля потребує, щоб повітря для горіння знижувалось в об’ємі та була можливість видалення попелу. Тому вугілля не можна спалювати. Крім того, шамотне покриття спеціально розроблене для дерева; коли вугілля спалюється, воно буде знищене за короткий час. Деревяні брикети у відповідності з DIN 51731, клас розміру HP2, можуть використовуватися в будь-який час. Спеціально для спалювання вугілля розроблені моделі wfR 25, 33, 50 (Rost)

 • ЯКИЙ ПОПЕРЕЧНИЙ ПЕРЕРІЗ ДИМАРЯ МЕНІ ПОТРІБЕН ДЛЯ МОЄЇ КАХЕЛЬНОЇ ПЕЧІ АБО КАМІНУ?

  Оскільки різноманітні фактори відіграють певну роль (наприклад, висота димаря, вхід в димохід і тип конструкції, тощо), загальна пропозиція відносно поперечного перерізу не може бути зроблена. В будь-якому випадку кваліфікований спеціаліст повинен зробити розрахунок димової труби. Рекомендації: для кахельних печей хоча би 16 см, для камінів діаметром не менше 18 см, відкриті каміни вимагають від 25 до 30 см.

 • З зольником чи без, як краще

  При подачі повітря в камеру згорання через зольний ящик(решітку), повітря що проходить через горючу деревину перетворює приблизно 60% дерева в деревний газ. Велика кількість деревини отримує високу температуру, і 60% палива виділяється у вигляді газу за короткий час. Буває, що така кількість горючого газу перевищує ємність печі і незгорівши виходить через димохід. В результаті паливо використовується не ефективно, та утворюється велика кількість сажі та диму, що осідає в димоході, та забруднює навколишнє середовище. Спалювання деревени без зольної решітки на золі, відбувається більш повільно та ефективно. Brunner вперше створив камін без зольника. 

   
   Карта партнерів BRUNNER в Україні