Режим роботи магазину:
ПН - СБ: з 9:00 до 20:00
Замовлення через сайт
(кошик) приймаються
цілодобово

Гарантійні умови Brunner

Категорії

Гарантія від BRUNNER
Ви придбали  оригінальний камін/піч BRUNNER. Зробивши це, ви зробили собі і навколишньому середовищу велику послугу. Причиною цьому є те, що наша компанія, як виробник зробила усе можливе, щоб зробити опалення деревиною якомога приємнішим та безпечнішим.
Каміни BRUNNER - це якісні продукти. Сотні тисяч проданих одиниць та великий експерементальний досвід дають нам можливість запропонувати Вам цю унікальну гарантійну пропозицію!

Ми пропонуємо продовжену гарантію на Ваш камін до 10 років. (більш детально див. www.productregistration.brunner.eu).
• Для оптимізації нашого обслуговування та доставки запчастин - ми поокремо зберігаємо запис кожної одиниці вибраного продукту. Такі детальні записи товарів дають нам можливість знаходити потрібні запчастини навіть через досить тривалий час.
• Ми сабмітимо персоналізовану викладку продукту та загальну інформацію про „опалення дровами" Після придбання/безпосередньої експлуатації продукту, зареєструйте його в режимі онлайн на produktregistrierung.brunner.de
• Під час реєстрації ми зберігаємо дані про Ваш продукт та адресу проживання.*
• Для успішної реєстрації  Вам потрібно ввести номер замовлення(нь) Вашого(их) продукту(ів). Ви знайдете номери замовлень на звороті Вашої Довідки Картки Продукту.
Це  активізувізує запис продукту і Ви отримаєте розширену гарантію на товар.

 

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% Зроблено в Німеччині
100% Зроблено в Німеччині
Компанія BRUNNER має більш ніж 70-річну історію - створення камінів
Три континенти

38 країн, 2500 дилерів, 716 000 - реалізованих проектів

Практично по-життєва) <a href="http://productregistration.brunner.eu/Content/Pdf/Guarantee-en.pdf" target="_blank">гарантія ➫</a>
Практично по-життєва) гарантія ➫

Карта партнерів Brunner в Україні