У моєму будинку немає димоходу. Чи можу я все-таки встановити камін або піч?

Категорії

Кожен камін виробляє димові гази, які доводиться виводити за допомогою димової труби. Якщо у вас вдома немає димоходу - а ви все ще хочете придбати камін або піч - тоді газовий камін ідеальне рішення в цій ситуації. Піч або камін, що горить на дровах, насправді потребує вертикального димоходу, тобто димоходу, який йде прямо вгору. Це необхідно для втягування кисню в камеру згорання, який забезпечує згораннядеревени. Крім цього, деревний дим завжди повинен викидатися вище будинку. Це правове регулювання.

Газові каміни.

З закритою газовою камерою згорання у вас є більше можливостей. В цьому випадку димохід також може бути розміщений горизонтально, щоб дим виводився назовні через фасад будинку. Тому газовий камін можна встановити майже де завгодно. Існують невеликі обмеження

  • - Димохід не повинен закінчуватися під вентиляційними отворами
  • -Димохід не повинен виходити в куті будинку, оскільки має бути достатньо місця для подачі кисню та для скидання димових газів.

Чи сумніваєтесь ви у можливості встановлення каміну? У вас немає димоходу, але ви напевно хочете дров'яний камін? Тоді залучіть експерта. Наші дилери завжди нададуть індивідуальні поради.

Тут ви знайдете найближчого дилера, який може надати Вам консультацію.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Введіть коментар*
Ім'я*
Email
   Карта партнерів BRUNNER в Україні