Режим роботи магазину:
ПН - СБ: з 9:00 до 20:00
Замовлення через сайт
(кошик) приймаються
цілодобово

Оплата, гарантія, повернення

Оплата, гарантія, повернення

Варіанти оплати: 

  • Оплата готівкою кур'єру. Якщо ви не хочете попередньо оплачувати замовлення, у вас є можливість розрахуватися з кур'єром готівкою в момент отримання посилки. Щоб процес був максимально комфортним і для вас, і для кур'єра, рекомендуємо заздалегідь підготувати потрібну суму.
  • Оплата карткою через Liqpay.com LiqPay - платіжна система, що дозволяє проводити оплату банківськими картами MasterСard і VISA, а також готівкою через термінали самообслуговування Приватбанку. Оплата можлива після входу в обліковий запис через номер мобільного телефону.
  • Оплата післяплатою. Оплата проводиться післяплатою після отримання товару.

Гарантії:  

  • У разі виявлення браку товару відповідно до закону України «Про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути його, за умови виконання всіх норм передбачених Законом.

Додаткові правила обміну / повернення товару:

  • Згідно Закону України «Про захист прав споживачів» повернення коштів покупцю за товар здійснюється, виходячи з вартості товару на момент його придбання. Повернення грошових коштів здійснюється за безготівковим розрахунком на банківську карту клієнта або готівкою за допомогою поштового переказу. товари повертаються через найближче до вас відділення кур'єрської служби «Нова пошта», або будь-який інший служби якої спочатку, за погодженням, відправлявся товар.

100% Зроблено в Німеччині
100% Зроблено в Німеччині
Компанія BRUNNER має більш ніж 70-річну історію - створення камінів
Три континенти

38 країн, 2500 дилерів, 716 000 - реалізованих проектів

Практично по-життєва) <a href="http://productregistration.brunner.eu/Content/Pdf/Guarantee-en.pdf" target="_blank">гарантія ➫</a>
Практично по-життєва) гарантія ➫

Карта партнерів Brunner в Україні